deti_iz_shesti_stran_sedutsya_na_festival_v_rybakovkuЗ 28 червня по 5 липня 2014 року в курортній зоні селища Рибаківка Миколаївської області за підтримки обласної ради, а також Міністерства освіти і науки України та Академії педагогічних наук України відбувся XVIII Міжнародний фестиваль дитячої творчості «Золотий лелека».

Про це повідомляє прес-служба облради.

Заснований в 1997 році, фестиваль пройшов шлях від обласного до міжнародного свята дитинства і творчості. За цей час близько сорока тисяч талановитих дітей з усіх областей України, ближнього і далекого зарубіжжя були його учасниками.

За інформацією організатора – Експериментального навчального закладу Всеукраїнського рівня «Академія дитячої творчості» м.Миколаєва, в цьому році на фестиваль приїдуть діти і молодь з усіх областей України, Молдови, Росії, Білорусі, Татарстану, В’єтнаму.

Конкурсна програма здійснюється за наступними напрямками: хореографія, музичне і театральне мистецтво, живопис і графіка, декоративно – прикладне мистецтво. На переможців чекають Гран – прі фестивалю – статуетка “Золотого лелеки”, дипломи та ексклюзивні призи.

Для учасників фестивалю пройдуть відбіркові тури за номінаціями, цікаві розважальні заходи (Свято Нептуна, розважальні диско-програми), конкурс фігур на піску, гала-концерт, святковий салют, виставка робіт учасників фестивалю, незабутніх вражень подарує урочистий бал-маскарад, танцмейстером на якому буде сам Григорій Чапкіс. Не виключено, що в Рибаківку приїде і Святослав Вакарчук – зараз його приїзд на фестиваль уточнюється.

Фестиваль покликаний створити умови вільного спілкування між дітьми різних країн світу, а також сприяти відродженню культури і мистецтв України, пошуку і підтримці її талановитих дітей, надання дітям можливості реалізувати свої творчі здібності, залучення дітей до світу мистецтва, до вивчення культури і традицій. Це, а також той фактор, що «Золотий лелека» залишився єдиним дитячим фестивалем, який проводиться влітку на Чорноморському узбережжі Миколаївської облсті, надає цій події особливого значення, підкреслив глава обласної ради Тарас Кремінь.