У дитячому таборі «Космос», який розташований в селі Рибаківка, Миколаївської області пройшов спортивний фестиваль.

Протягом усього дня за участю бронзового призера Олімпійських ігор з легкої атлетики Інги Бабакової, чемпіона Європи з боксу Олега Машкіна, чемпіона світу серед військовослужбовців, призера Кубка світу з боксу Віталія Волкова, чемпіона I Юнацьких Олімпійських ігор в Сінгапурі зі стрибків на батуті Олександрак Сатіна, для дітей проводилися веселі естафети, конкурси плакатного малюнка «Створи світ гармонії» і олімпійська вікторина.

Всі учасники та переможці були нагороджені медалями, призами та дипломами.

«Спортивні змагання, конкурси – це те, що допомагає дітям бути сильними і здоровими», – запевняють організатори свята.

Організаторами заходу виступили Комісія «Спорт та навколишнє середовище» Національного олімпійського комітету України, Миколаївський обласний благодійний фонд «Індиго», обласна бібліотека для юнацтва. Допомога в проведенні фестивалю надали управління у справах сім’ї, дітей та молоді міськвиконкому та транспортна компанія «Оріон – Авто».

«Ми впевнені, що через спорт, олімпійські цінності та здоровий спосіб життя можна досягти гармонії не тільки між членами суспільства, а й між суспільством і природою. Атлети повинні активніше захищати навколишнє середовище та сприяти формуванню екологічної свідомості серед інших груп населення. Адже розвиток олімпійського руху неможливо без поліпшення екологічної ситуації в регіонах », – зазначила голова комісії« Спорт та навколишнє середовище »НОК України Інга Бабакова.