p5199575Нарешті прийшло літо – пора відпусток, жарких днів, яскравих емоцій і, звичайно ж, пошуку місця для гарного відпочинку. Ви ще не визначилися? Тоді приїжджайте до нас! Зона відпочинку Рибаківка гостинно відкриває свої двері для всіх, хто шукає комфорт, еко-умови, піщані пляжі і ласкаве море!

Географічне положення Рибаківка гарантує відмінний відпочинок всім нашим клієнтам, незалежно від того приїжджаєте ви самі або всією сім’єю. Навіть для самих маленьких курортників створені всі умови. Можна сміливо сказати, що база відпочинку «Хвиля» на території Рибаківка – «чайлд френдлі». Що може бути краще для маленьких ніжок, ніж піщані пляжі? Недарма вважається, що у нас є всі шанси стати українською Анталією.

Курорт знаходиться в екологічно чистій зоні, де немає промисловості, а це значить, що всі природні ресурси абсолютно чисті і сприяють оздоровленню організму і наповненню його енергією і силами. Просторі пляжі не створюють скупчення відпочиваючих, кожен може розслабитися і знайти собі затишний куточок.

На березі Рибаківка зростає сосновий ліс, тому і повітря тут наповнений чудовим ароматом. Відпочиваючі можуть насолоджуватися оглядом, який відкривається перед ними прямо на пляжі – острів Березань (в минулому Борисфен). Поруч знаходяться Очаків, Ольвія і Коблево, так що, і вибратися на екскурсію є куди.

Також Рибаківка славиться своїми лікувальними грязями і солями. На них багато озеро Тузли, що розташоване неподалік від бази відпочинку «Хвиля». Унікальний мікроклімат сприяє оздоровленню всього організму, а зокрема нервової, дихальної та серцево-судинної систем. Навіть напрям вітру тут чарівне! Якщо він дме з півдня, то відпочиваючі дихають морським повітрям, а якщо з півночі – то різнотрав’ям.

Комфортні номери, першокласний персонал, різний діапазон цін створюють сприятливий умови для відпочиваючих. База відпочинку «Хвиля» – це кращий вибір для дитячого та сімейного відпочинку, оздоровлення, активного проведення часу і приголомшливих емоцій!