Під час відпустки хочеться, щоб все було на вищому рівні. Місцевість, кліматичні умови, море, пляж і апартаменти. Мабуть, номер, в якому планується відпочинок, грає важливу роль при виборі бази відпочинку.

На базі відпочинку «Хвиля» створені всі умови, щоб відпочинок був повноцінним. Природа подбала про теплій воді, чарівному повітрі, погоді, а ми про те, щоб в номерах «Люкс» для наших гостей все було на вищому рівні.

Для зупинилися в номерах класу «Люкс» – нові меблі та ортопедичні матраци, щоб вночі можна було розслабитися і відпочити після активного дня. Прокинутися бадьорим і повним сил можна тільки після гарного сну. У номерах встановлені металопластикові вікна з анти-москітні сітки, це означає, що навіть вночі можна насолоджуватися морським повітрям без настирливих комах.

Для комфорту в номері є душ, умивальник і туалет. Нова сантехніка, чистота і дотримання всіх санітарних норм – наше кредо – ми даємо своїм клієнтам все найкраще!

А що може бути краще чашечки свіжої кави, випитої на свіжому повітрі вранці? Або келих вина ввечері? Для цього на балконі є стіл і зручні стільці.

На території бази відпочинку є кухня, щоб відвідувачі могли приготувати свої улюблені страви, а в кожному номері «Люкс» холодильник.

Вибираючи нас, ви можете бути впевнені, що відпустка пройде на відмінно!